• Konsultacje społeczne
  • Informujemy, że XV Wojewódzka Olimpiada Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie „Ziemia Łódzka 2022” odbędzie się w dniu 21 czerwca 2022 roku w Centralnym Ośrodku Sportu - Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale - szczegóły.
Zamknij komunikaty

Aktualności

Szkolenia pn. „Trening antystresowy”

Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi serdecznie zaprasza przedstawicieli podmiotów i organizacji senioralnych (stowarzyszenia, fundacje, organizacje kościelne, utw, rady seniorów, itp.) do udziału w szkoleniach pn. „Trening antystresowy”, które odbędą się w dniach 6 i 7 lipca 2022 r., w godzinach od 10.00 do 14.30 w siedzibie Regionalnego Centrum Polityki Społecznej w Łodzi (Sala Konferencyjna, poziom: - 1), ul. Snycerska 8. Treść obu szkoleń jest taka sama. Prosimy o zabranie ze sobą maty do ćwiczeń lub koca.
Celem szkolenia jest: lepsze diagnozowanie czynników nadmiernie stresujących w życiu codziennym, świadomość odpowiedzialności własnej za nadmierne napięcie, doświadczenie rozluźnienia oraz podejmowanie działań wspierających w codziennym funkcjonowaniu.
Koszt związany z organizacją szkolenia zostanie pokryty z budżetu województwa – Regionalnego Centrum Polityki Społecznej w Łodzi. Po stronie uczestników pozostają koszty dojazdu do miejsca szkolenia.
Osoby chętne do udziału w szkoleniu zapraszamy do przesłania skanu wypełnionego formularza zgłoszeniowego, na adres mailowy: m.kaczmarczyk@rcpslodz.pl, w terminie do dnia 1 lipca 2022 r. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Z jednego podmiotu można zgłosić maksymalnie 2 osoby na każdy z terminów.
Organizator zastrzega sobie, że wszelkie działania związane z organizacją szkolenia będą wykonywane przy uwzględnieniu obowiązujących w chwili ich wykonywania nakazów, zakazów i ograniczeń wprowadzanych w związku z obowiązującym stanem epidemii lub zagrożenia epidemiologicznego wywołanego zakażeniami wirusem SARS-CoV-2.
W razie pytań prosimy o kontakt z p. Marią Kaczmarczyk - tel. 42 203 48 25.
 
powrót
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
=
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
=