• Konsultacje społeczne
  • Informujemy, że XV Wojewódzka Olimpiada Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie „Ziemia Łódzka 2022” odbędzie się w dniu 21 czerwca 2022 roku w Centralnym Ośrodku Sportu - Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale - szczegóły.
Zamknij komunikaty

Aktualności

Posiedzenie Wojewódzkiej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych

2022-05-19-wojewodzka-rada-01-1653033163.jpg
W dniu  19 maja 2022 r. w siedzibie Regionalnego Centrum Polityki Społecznej w Łodzi odbyło się posiedzenie Wojewódzkiej Społecznej Rady  ds. Osób Niepełnosprawnych.
Przedmiotem spotkania było omówienie założeń Wojewódzkiego Programu Wyrównywania Szans Osób Niepełnosprawnych i Przeciwdziałania Ich Wykluczeniu Społecznemu oraz Pomocy w Zatrudnianiu Osób Niepełnosprawnych Województwa Łódzkiego 2030.
W spotkaniu uczestniczyli eksperci działający na rzecz Rady. Podczas spotkania przedstawiciel Wydziału ds. Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przedstawił prezentację na temat głównych założeń i celów ww. Programu.
Ponadto zebrani omówili m. in. dobre praktyki i innowacyjne działania na rzecz osób z niepełnosprawnościami na terenie województwa łódzkiego, a także największe wyzwania w obszarze tworzenia spójnej polityki społecznej na rzecz osób z niepełnosprawnościami.
powrót
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
=
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
=