szkolenie

Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi serdecznie zaprasza pracowników ośrodków pomocy społecznej i powiatowych centrów pomocy rodzinie
z terenu województwa łódzkiego na szkolenia dotyczące nowelizacji ustawy o pomocy społecznej z 2021 r. Szkolenia będą realizowane w godzinach od 10.00 do 15.30 w dniach 29 i 30 lipca 2021 r. w Łódzkim Domu Kultury w Łodzi (ul. Gen. Romualda Traugutta 18, 90-113 Łódź, sala kolumnowa nr 612).
Dostępne są dwa terminy szkoleń, można zgłosić max. dwie osoby z jednostki na każdy z podanych terminów (wówczas należy przesłać dwa formularze). Treść obu szkoleń jest taka sama.
Skan wypełnionego formularza prosimy przesłać na adres:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  do dnia 23 lipca 2021 r.

Po zakończeniu szkolenia na podany w formularzu adres e-mail zostanie Państwu wysłany wzór zaświadczenia o ukończeniu szkolenia i materiały ze szkolenia.
Uczestnicy szkolenia są zobowiązani do przestrzegania Regulaminu przebywania uczestników zajęć organizowanych w budynku Łódzkiego Domu Kultury w Łodzi podczas zagrożenia transmisją koronawirusa SARS-COV-2.
W razie pytań prosimy o kontakt z Panią Anną Adamczewską, Wydział ds. Pomocy i Integracji Społecznej - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., nr tel. 42 203 48 25.

 

Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Pliki do pobrania:

- regulamin

- harmonogram

- formularz 29.07.2021 r.

- formularz 30.07.2021 r.