2021 06 08 konferencja wplyw pandemii ef

Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi zaprasza do udziału w bezpłatnej konferencji pn. „Wpływ pandemii na sytuację dzieci i młodzieży. Zrozumieć i pomóc”,która odbędzie się w dniu 24 czerwca 2021 r. w ramach Wojewódzkich Obchodów Międzynarodowego Dnia Zapobiegania Narkomanii.

 

 

 

 

Ze względu na sytuację związaną z COVID-19, spotkanie odbędzie się w trybie online na platformie Cisco Webex Meetings.


program konferencji

 

Osoby zainteresowane udziałem w konferencji prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych i odesłanie skanu na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

formularz zgłoszeniowy

 

Nabór zgłoszeń prowadzony jest do dnia 22 czerwca 2021 r.

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń.

Osoby zakwalifikowane otrzymają w dniu 23 czerwca 2021 r.dostęp (link oraz instrukcję) do konferencji, na adres mailowy wskazany w formularzu zgłoszeniowym.

Prosimy nie przesyłać instrukcji oraz linku do osób niezakwalifikowanych (zbyt duża liczba uczestników może doprowadzić do wystąpienia problemów na platformie).

W razie pytań prosimy o kontakt pod numerami telefonów: 42/203 48 38, 42/203 48 42 lub pisząc wiadomość na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Źródło zdjęcia: Adobe Stock