szkolenie

Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi zaprasza na szkolenie on-line pt. ,,Jakość życia seniora – psychospołeczne aspekty izolacji i innych sytuacji kryzysowych w czasie pandemii’’. Szkolenie odbędzie się 18 czerwca 2021 roku w godz. 09.00 - 13.15 na platformie Cisco Webex Meeting.

 

 

·         Uczestnicy: przedstawiciele podmiotów senioralnych.
·         Organizator: Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi – Jednostka Organizacyjna Samorządu Województwa Łódzkiego
·         Zapisy na szkolenie dokonywane są na podstawie zgłoszeń wysyłanych na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
·         Ostateczny termin nadsyłania formularzy zgłoszeniowych upływa 15.06.2021 r.
·         O zakwalifikowaniu się do udziału w szkoleniu decydować będzie kolejność nadsyłanych zgłoszeń.
·         Wszelka korespondencja odbywać się będzie wyłącznie drogą elektroniczną. Link do platformy Cisco Webex Meetings zostanie wysłany najpóźniej w dniu rozpoczęcia szkolenia na podany przez Państwa adres e-mail w formularzu zgłoszeniowym.
·         W przypadku nieotrzymania wiadomości z linkiem umożliwiającym udział w wydarzeniu prosimy o pilny kontakt telefoniczny.
·         Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 42 203-48-78 (Wydział do Spraw Pomocy i Integracji Społecznej).

 

Pliki do pobrania:

- program szkolenia

- formularz zgłoszeniowy