szkolenie

serdecznie zaprasza przedstawicieli podmiotów i organizacji senioralnych (stowarzyszenia, fundacje, organizacje kościelne, utw, rady seniorów, itp.) do udziału w Szkoleniu  on-line „SENIOR w pandemii – potrzebujący, czy potrzebny?”, które odbędzie się 21 grudnia 2020 r., w godz. 10.00 – 13.00, w trybie on-line na platformie Cisco Webex Meetings,. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego (skan), na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do dnia 15 grudnia 2020 r.  Link do platformy Cisco Webex Meetings zostanie wysłany najpóźniej w dniu rozpoczęcia szkolenia na podany przez Państwa adres mailowy w formularzu zgłoszeniowym.

W przypadku nieotrzymania wiadomości z linkiem umożliwiającym udział w wydarzeniu (najpóźniej w dniu szkolenia) prosimy o pilny kontakt telefoniczny.
Prosimy o nieprzesyłanie instrukcji oraz linku do osób niezakwalifikowanych na szkolenie (zbyt duża liczba uczestników może doprowadzić do wystąpienia problemów na platformie).
W razie pytań prosimy o kontakt z Panią Marią Kaczmarczyk - tel. 42 203 48 25.
Załączniki:
1.   Formularz zgłoszeniowy.
2.   Harmonogram szkolenia.