Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie Wspierania Aktywności „Bona Fides” serdecznie zaprasza pracowników organizacji i instytucji pomocowych z terenu woj. łódzkiego do bezpłatnego udziału w konferencji pn. “Profesjonalizacja pomocy kadr instytucji pomocowych” , która odbędzie się już 4 grudnia 2020 roku w trybie online. Konferencja zakończona jest zaświadczeniem potwierdzającym uczestnictwo.

Podczas konferencji prelegenci - doświadczeni praktycy poruszą tematy m. in. tajemnicy zawodowej pracownika socjalnego, kuratora sądowego, psychologa, obowiązku składania zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa; praw świadka w sprawie karnej, przepisów wynikających z tzw. ustawy antyprzemocowej i form wsparcia psychologicznego dla osób pokrzywdzonych przestępstwem.

Warunkiem udziału w rekrutacji jest wypełnienie online formularza rekrutacyjnego oraz przesłanie skanu podpisanego formularza zgody na przetwarzanie danych osobowych na adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wpisując w temacie wiadomości: imię i nazwisko oraz województwo np. Jan Kowalski – mazowieckie.

Więcej informacji:

https://stowarzyszeniebonafides.pl/konferencje-online/