Serdecznie zapraszamy do udziału w dwudniowych wyjazdowych warsztatach kooperacyjnych pn.  „Razem czy osobno – czy współpraca się opłaca” realizowanych w ramach projektu „Kooperacje 3D – model wielosektorowej współpracy na rzecz wsparcia osób i rodzin”. Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Warsztaty kooperacyjne adresowane są do przedstawicieli instytucji pomocy i integracji społecznej oraz podmiotów innych polityk sektorowych (m.in. wymiaru sprawiedliwości, instytucji zatrudnienia i rynku pracy, oświaty, policji, ochrony zdrowia, organizacji pozarządowych, instytucji kultury), w tym dla osób zarządzających, kluczowych i pracowników z gmin i powiatów biorących udział we wdrożeniu Modelu Kooperacji 3D.

Warsztaty kooperacyjne przeznaczone są dla gmin biorących udział w realizacji projektu. Na dany termin kwalifikowane będą jedynie osoby z gmin, które są do niego przypisane.
W każdym z warsztatów może wziąć udział maksymalnie 20 osób.

Terminy dwudniowych warsztatów kooperacyjnych:

Warsztat I
Akademia Rozwoju Lokalnego (w tym np. partycypacyjna diagnoza środowiska lokalnego, innowacje społeczne, tworzenie partnerstw lokalnych itp.):
•    Dn. 3-4.12.2019 r. - Zduńska Wola i Sieradz
•    Dn. 5-6.12.2019 r. - Radomsko
•    Dn. 9-10.12.2019 r. - Łódź
•    Dn. 16-17.12.2019 r. - Łowicz i Zgierz
•    Dn. 18-19.12.2019 r. – Piotrków Trybunalski i Tomaszów Mazowiecki

Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach proszone są o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
do  5 dni przed planowanym terminem warsztatów.

Po zakończeniu rekrutacji, za pomocą poczty elektronicznej, otrzymacie Państwo informację potwierdzającą udział w warsztacie wraz ze szczegółowym programem.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego (Małgorzata Marzec, nr tel. 42 203 48 32) oraz
do odwiedzania naszej strony internetowej: www.rcpslodz.pl, gdzie w zakładce Projekty – Projekt KOOPERACJE 3D, znajdziecie Państwo więcej informacji na temat projektu oraz prowadzonej rekrutacji.

Załączniki:
1.    Formularz zgłoszenia
2.    Oświadczenie uczestnika
3.    Regulamin uczestnictwa