Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi serdecznie zaprasza do udziału w szkoleniu pn. „Szkoła jako środowisko profilaktyczne. Profilaktyka zachowań ryzykownych w pracy z uczniem i jego rodzicami”, które odbędzie się w dniach 19 - 22 listopada 2019 r.
Szkolenie kierowane jest do pedagogów, psychologów i nauczycieli ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu województwa łódzkiego.

 

Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi pokryje koszty udziału w szkoleniu związane z prowadzeniem szkolenia, materiałami dla uczestników, wyżywieniem i zakwaterowaniem oraz koszty związane z transportem na miejsce szkolenia i z powrotem (wyjazd z Łodzi na miejsce szkolenia i powrót do Łodzi).
Miejsce szkolenia zostanie wskazane mailem osobom zakwalifikowanym do udziału w szkoleniu, po rozstrzygnięciu postępowania o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w tej sprawie.

 

Formuła planowanych warsztatów i wykładu zapewni aktywny udział uczestników, swobodne wyrażanie przez nich opinii oraz dzielenie się doświadczeniem zawodowym w pracy z uczniem.

 

Program szkolenia

 

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest przesłanie wypełnionego i zeskanowanego formularza zgłoszeniowego wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych (dokument do pobrania).

 

Skany dokumentów proszę przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ostateczny termin na przesłanie zgłoszeń upłynie w dniu 12.11.2019 r.

W przypadku wszelkich pytań proszę się kontaktować z p. Barbarą Dziekońską tel. 42/ 203 48 42