XI edycja Gali Wolontariatu

3 grudnia 2018 r. w sali kinowej Łódzkiego Domu Kultury odbyła się XI edycja Gali Wolontariatu, która jest cykliczną imprezą integracyjną organizowaną przez Regionalne Centrum Wolontariatu „Centerko” w Łodzi z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza. Celem przedsięwzięcia jest podsumowanie działań wolontarystycznych i nagrodzenie najbardziej aktywnych społeczników.
 Podczas Gali rozstrzygnięto m.in. lokalną edycję konkursu „Barwy Wolontariatu” oraz przedsięwzięcie „Senior Wolontariusz – Lider Zmian Społecznych” – realizowane z inicjatywy Regionalnego Centrum Polityki Społecznej w Łodzi we współpracy z Regionalnym Centrum Wolontariatu „Centerko” w Łodzi.

Celem przedsięwzięcia było wzmocnienie kompetencji liderskich przedstawicieli podmiotów i organizacji senioralnych aktywnie działających na terenie województwa łódzkiego. W II edycji przedsięwzięcia „Senior Wolontariusz – Lider Zmian Społecznych”, wzięło udział 17 osób reprezentujących 9 podmiotów z terenu województwa łódzkiego. Najlepszy projekt „Seniorzy dzieciom – od przytulanki do przytulania” realizowany przez Fundację Służby Rodzinie „Nadzieja” w Łodzi, został uhonorowany statuetką Marszałka Województwa Łódzkiego Grzegorza Schreibera.

Relacja z Gali Wolontariatu https://www.centerko.org/2018/2997/

 

2018 12 11 wolontariat 02

 

2018 12 11 wolontariat 03

 

2018 12 11 wolontariat 04

 

2018 12 11 wolontariat 05