Zaproszenie do udziału w projekcie szkoleniowym „AKADEMIA STREETWORKINGU”

Towarzystwo Pomocy im. Św. Brata Alberta i Pomorskie Forum na rzecz Wychodzenia z Bezdomności realizują wspólnie, na zlecenie Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, projekt szkoleniowy "AKADEMIA STREETWORKINGU”. Projekt składa się z cyklu szkoleń w zakresie stosowania w pracy metody streetworkingu i przeznaczony jest dla kluczowych pracowników instytucji pomocy i integracji społecznej oraz pracowników organizacji pozarządowych, zatrudnionych na stanowiskach takich jak: pracownik socjalny, starszy pracownik socjalny, specjalista pracy socjalnej, starszy specjalista pracy socjalnej, starszy specjalista pracy socjalnej koordynator, główny specjalista posiadający II stopień specjalizacji w zawodzie pracownik socjalny, którzy już prowadzą działania na rzecz osób bezdomnych lub chcą się specjalizować w obszarze streetworkingu z osobami bezdomnymi.


Szkolenie jest bezpłatne.
Termin szkoleń: 08-09.01.2019 r. i 29-30.10.2019 r.
Miejsce: Hotel Boss, ul. Tatrzańska 11 93-115 Łódź
Osoby spoza miejsca szkolenia (od 50 km) będą zapewniony nocleg i zwrócone koszty dojazdu podróży komunikacją publiczną w wysokości do 40 zł- cena z jeden przejazd.
Szkolenie prowadzą specjaliści z zakresu pracy z osobami bezdomnymi w tym Piotr Olech, Anna Adamczyk oraz Mariusz Wojtowicz, a uczestnicy szkolenia
po pozytywnym zaliczeniu testu końcowego otrzymują certyfikaty.

Aby zgłosić chęć uczestnictwa w szkoleniu Państwa Pracownika należy uzupełnić formularz rekrutacyjny:
formularz

Regulamin rekrutacji uczestników:
Regulamin

Aneks nr 1:
Aneks

Na zgłoszenia czekamy do 21 grudnia, w dniu 24 grudnia zostanie podana informacja o osobach zakwalifikowanych na szkolenia. Osoby, które zakwalifikują się na szkolenie proszone będą o przesłanie zeskanowanego zgłoszenia z podpisem
do 28 grudnia. Liczba miejsc jest ograniczona.

Więcej informacji:
Pan Tomasz Zgliński
tel: 500 343 466
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.