Szanowni Państwo,

zapraszamy Państwa na konferencję pn. „Przeciwdziałanie uzależnieniom na poziomie lokalnym, perspektywa współpracy – zadania, efekty”, która odbędzie się w dniu 26 czerwca 2019 r. w Łodzi, na Wydziale Ekonomiczno - Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego, ul. Rewolucji 1905 r. 41/43, Aula C 101.

Konferencja adresowana jest do osób uczestniczących bądź przygotowujących
się do uczestnictwa w tworzeniu lokalnych strategii w zakresie profilaktyki uzależnień oraz minimalizacji szkód społecznych i indywidualnych, wynikających z używania alkoholu oraz środków odurzających, substancji psychotropowych, środków zastępczych i nowych substancji psychoaktywnych.

Zapraszamy zarówno pracowników instytucji samorządowych jak i inne osoby rekomendowane przez jednostkę samorządu terytorialnego, uczestniczące w opracowywaniu programów - radnych, członków Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, koordynatorów Gminnego Programu Przeciwdziałania Uzależnieniom, funkcjonariuszy Policji, Straży Miejskiej, przedstawicieli oświaty, przedstawicieli służby zdrowia, pracowników socjalnych, kuratorów, reprezentantów organizacji pozarządowych.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie i podpisanie zgłoszenia, które należy wysłać w terminie do 18 czerwca 2019 r., w postaci skanu na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wpisując w temacie wiadomości: ZGŁOSZENIE NA KONFERENCJĘ.
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o uczestnictwie decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Zaproszenie

Program konferencji

Formularz zgłoszeniowy