A  A  A 

Aktualności

 

01.04.2014 r.


15 lat ma Regionalne Centrum Polityki Społecznej


Regionalne Centrum Polityki Społecznej działa już 15 lat. W konferencji „Aktywna Polityka Społeczna w Województwie Łódzkim – 15 lat działań i zmian”, wzięli udział marszałek Witold Stępień, członek zarządu Dariusz Klimczak oraz Marek Mazur, przewodniczący Sejmiku Województwa Łódzkiego.


06.03.2014 r.


Archidiecezjalny Ośrodek Adopcyjny ma 25 lat

 
"Superman też był adoptowany!" - pod takim hasłem Archidiecezjalny Ośrodek Adopcyjny w Łodzi zainaugurował obchody 25-lecia swojej działalności. W uroczystościach wzięli udział marszałek Witold Stępień, wicemarszałek Dorota Ryl i członek zarządu Marcin Bugajski.

03.03.2014 r.


„Zaczarowany Świat” w Koluszkach

W dniu 25 lutego 2014r. zorganizowane zostało przez Warsztat Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Razem” w Koluszkach, po raz trzeci spotkanie integracyjne „Zaczarowany Świat”.


21.02.2014 r.


O rozwoju ekonomii społecznej w naszym regionie

Rozpoczęła działalność Rada Rozwoju Ekonomii Społecznej w Województwie Łódzkim. Wczoraj odbyło się pierwsze spotkanie, w którym uczestniczył Witold Stępień, marszałek województwa łódzkiego.
Marszałek mówił o ważnej roli ekonomii społecznej w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości i o tym, że warto wspierać tego typu inicjatywy. Zapewnił też, że znajdą się środki na organizacje konkursu dla podmiotów ekonomii społecznej.

31.01.2014 r.


500. Karta Rodzin

Marszałek Witold Stępień spotkał się z rodziną zastępczą Marioli i Bogdana Dąbrowskich, której wręczył 500. Wojewódzką Kartę Rodzin Wielodzietnych. Małżonkowie opiekują się siedmioma dziewczynkami: Mileną, Ewą, Darią, Adrianną, Sandrą, Justyną i Agatą.

Lodoamacze

Banery