A  A  A 

Aktualności

 

 
 

09.10.2014 r.


Kamyk dla RCPS

Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi zostało wyróżnione podczas VII Zjazdu Chorągwi Łódzkiej Związku Harcerstwa Polskiego. Dyrektor RCPS Anna Mroczek odebrała statuetkę „Kamyk dla Przyjaciół” przyznaną „w dowód uznania, z ogromną wdzięcznością za wsparcie, pomoc, dobrą radę oraz partnerstwo przy realizacji naszych przedsięwzięć”.

09.10.2014 r.


Rodzinnie w Rawie Mazowieckiej

Ostatni z serii 5 pikników zorganizowanych w ramach realizowanej przez Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi kampanii promocyjno-informacyjnej poświęconej rodzinie pn. Rodzinnej Energii Moc, odbył się w minioną niedzielę 5 października w Rawie Mazowieckiej.

23.09.2014 r.


XXII Międzynarodowe Targi „Rehabilitacja 2014”

Ponad 200 firm z 8 państw prezentowało sprzęt rehabilitacyjny, ortopedyczny i profilaktyczny, akcesoria ułatwiające codzienne życie osobom z niepełnosprawnością, nowoczesne wyposażenie szpitali, gabinetów i spa. XXII Międzynarodowe Targi „Rehabilitacja 2014” – jedno z największych wydarzeń dla branży medycznej w Europie, a największe tego typu przedsięwzięcie w Polsce.

17.09.2014 r


Piknik rodzinny w Brzezinach

W ramach realizowanej przez Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi kampanii promocyjno-informacyjnej poświęconej rodzinie pn. Rodzinnej Energii Moc, w 5 wybranych miastach Województwa Łódzkiego odbywają się rodzinne pikniki. Kolejny, już czwarty z serii piknik został zorganizowany w Brzezinach, na terenie tamtejszego Muzeum Regionalnego.

02.09.2014 r.


„Rodzinnej Energii Moc” piknik rodzinny w Zduńskiej Woli.

W ostatnią sobotę wakacji na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli odbył się kolejny piknik rodzinny zorganizowany w ramach kampanii „Rodzinnej Energii Moc”. Pomysłodawcą i organizatorem wydarzenia było Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi, jednostka organizacyjna samorządu województwa łódzkiego.


ePUAP

Lodoamacze

Powstrzymaj pijanego kierowc

Banery