A  A  A 

Aktualności

 

17.10.2016 r.


Ponad 60 reprezentantów seniorów z całego regionu wzięło udział w spotkaniu w sali obrad Sejmiku Województwa Łódzkiego, zorganizowanym w ramach obchodów Europejskiego Dnia Seniora. Pomysłodawcą tego wydarzenia był Marek Mazur – przewodniczący Sejmiku Województwa Łódzkiego, który wspólnie z marszałkiem Witoldem Stępniem wsłuchiwał się w problemy osób starszych.

13.10.2016 r.


Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi zaprasza podmioty ekonomii społecznej z terenu województwa łódzkiego, do składania wniosków o przyznanie certyfikatu Znaku Ekonomii Społecznej „Zakup Prospołeczny”.

10.10.2016 r.

Konferencja tuli luli
 W dniu 5 października 2016 roku w siedzibie Regionalnego Centrum Polityki Społecznej w Łodzi odbyło się spotkanie informacyjne dotyczące organizacji i funkcjonowania Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego „Tuli-Luli”. W spotkaniu uczestniczyła Pani Małgorzata Pyka - Zastępca Dyrektora Wydziału Rodziny i Polityki Społecznej Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego, Dyrektorzy Ośrodków Adopcyjnych funkcjonujących na terenie województwa łódzkiego i Powiatowych Centrów Pomocy Rodzinie.


28.09.2016 r.


„Tuli Luli” czeka na dzieciW obecności zaproszonych gości oraz przyjaciół, w siedzibie Fundacji „Gajusz”, wicemarszałek województwa łódzkiego Dariusz Klimczak, członek zarządu województwa łódzkiego Joanna Skrzydlewska oraz dyrektor Regionalnego Centrum Polityki Społecznej w Łodzi Anna Mroczek, otworzyli pierwszy w województwie, a trzeci w kraju, Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny „Tuli Luli”, do którego przyjęcia dzieci rozpoczną się już od 1 października 2016 r.


27.09.2016 r.


Otwarcie Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego26 września br. podczas konferencji prasowej, Witold Stępień, marszałek województwa łódzkiego poinformował o powstaniu  3 w kraju (po województwie mazowieckim i śląskim), a pierwszego w województwie łódzkim Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego „Tuli-Luli”.


Link do podstrony ePUAP

Program Rodzina 500+

Wojewdzka Karta Rodzin Wielodzietnych

Odnonik do strony internetowej Powstrzymaj pijanego kierowc

Nie bo tak

Cia bez alkoholu

Zakup prospoeczny

Banery