A  A  A 

Aktualności

 

28.09.2016 r.


„Tuli Luli” czeka na dzieciW obecności zaproszonych gości oraz przyjaciół, w siedzibie Fundacji „Gajusz”, wicemarszałek województwa łódzkiego Dariusz Klimczak, członek zarządu województwa łódzkiego Joanna Skrzydlewska oraz dyrektor Regionalnego Centrum Polityki Społecznej w Łodzi Anna Mroczek, otworzyli pierwszy w województwie, a trzeci w kraju, Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny „Tuli Luli”, do którego przyjęcia dzieci rozpoczną się już od 1 października 2016 r.


27.09.2016 r.


Otwarcie Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego26 września br. podczas konferencji prasowej, Witold Stępień, marszałek województwa łódzkiego poinformował o powstaniu  3 w kraju (po województwie mazowieckim i śląskim), a pierwszego w województwie łódzkim Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego „Tuli-Luli”.


01.08.2016 r.


Witold Stępień, marszałek województwa łódzkiego spotkał się wczoraj z kolonistami wypoczywającymi w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym „Nadwarciański Gród” w Załęczu Wielkim. Jest to 114-osobowa grupa dzieci i młodzieży z rodzin wielodzietnych z terenu województwa. „Wakacje za błękitnym mostem - turnus II” to gry, zabawy, ale przede wszystkim budowanie wiary w siebie poprzez działania artystyczne.

01.07.2016 r.


Policja uczy rodziców, jak rozpoznać środki psychoaktywne                       
               
    Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi wraz z Komendą Wojewódzką Policji w Łodzi w dniu 01 lipca br. zorganizowało szkolenie na temat zagrożeń związanych z używaniem substancji psychoaktywnych, środków odurzających i zastępczych (tzw. dopalaczy), nowych substancji psychoaktywnych oraz leków wydawanych bez przepisu lekarza – kategoria dostępności OTC.

28.06.2016 r.


Powstanie Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny – pierwszy w województwie łódzkim

W województwie łódzkim powstanie 3 w kraju (po województwie mazowieckim i śląskim), a pierwszy w województwie łódzkim Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny – poinformował podczas konferencji prasowej w dniu 28 czerwca br. marszałek województwa łódzkiego Witold Stępień.

Link do podstrony ePUAP

Program Rodzina 500+

Wojewdzka Karta Rodzin Wielodzietnych

Odnonik do strony internetowej Powstrzymaj pijanego kierowc

Nie bo tak

Cia bez alkoholu

dzka Akademia Profilaktyki Spoecznej

Banery