A  A  A 

Aktualności

 

 

23.09.2014 r.


XXII Międzynarodowe Targi „Rehabilitacja 2014”

Ponad 200 firm z 8 państw prezentowało sprzęt rehabilitacyjny, ortopedyczny i profilaktyczny, akcesoria ułatwiające codzienne życie osobom z niepełnosprawnością, nowoczesne wyposażenie szpitali, gabinetów i spa. XXII Międzynarodowe Targi „Rehabilitacja 2014” – jedno z największych wydarzeń dla branży medycznej w Europie, a największe tego typu przedsięwzięcie w Polsce.

17.09.2014 r


Piknik rodzinny w Brzezinach

W ramach realizowanej przez Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi kampanii promocyjno-informacyjnej poświęconej rodzinie pn. Rodzinnej Energii Moc, w 5 wybranych miastach Województwa Łódzkiego odbywają się rodzinne pikniki. Kolejny, już czwarty z serii piknik został zorganizowany w Brzezinach, na terenie tamtejszego Muzeum Regionalnego.

02.09.2014 r.


„Rodzinnej Energii Moc” piknik rodzinny w Zduńskiej Woli.

W ostatnią sobotę wakacji na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli odbył się kolejny piknik rodzinny zorganizowany w ramach kampanii „Rodzinnej Energii Moc”. Pomysłodawcą i organizatorem wydarzenia było Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi, jednostka organizacyjna samorządu województwa łódzkiego.


08.07.2014 r.


„Szanse i zagrożenia w pomocy społecznej/Standardy w pomocy społecznej/ Stres w pracy”

Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi w dniach 30 czerwca - 2 lipca 2014 r. zorganizowało w Tomaszowie Mazowieckim seminarium szkoleniowe „Szanse i zagrożenia w pomocy społecznej/ Standardy w pomocy społecznej/ Stres w pracy zawodowej”. Do udziału w seminarium zostali zaproszeni dyrektorzy, kierownicy oraz pracownicy powiatowych centrów pomocy rodzinie z całego województwa.

08.07.2014 r.


Kolejne firmy partnerami Programu Wojewódzkiej Karty Rodzin Wielodzietnych

Marszałek województwa łódzkiego Witold Stępień, podczas konferencji w Muzeum Animacji SeMaFor,  przedstawił kolejne firmy, które będą wspierać rodziny wielodzietne w naszym regionie.

ePUAP

Lodoamacze

Powstrzymaj pijanego kierowc

Banery