A  A  A 

Aktualności


Baner Ogłoszenia
podmiotów polityki społecznej, który jest linkiem do podstrony


Ogłoszenie o szkoleniach e-learningowych z nowatorskich metod pracy socjalnej

Link w postaci
banera do Geoportalu Województwa Łódzkiego

Link do podstrony Wojewódzka Karta Rodzin Wielodzietnych

Link do podstrony
Program wyrównywania różnic między regionami II w obszarze A Rok 2014
 

03.12.2014 r.


Zdjęcie z koncertu, który odbył się w ramach Wojewódzkich Obchodów Światowego Dnia AIDSWojewódzkie Obchody Światowego Dnia AIDS

W ramach  Wojewódzkich Obchodów Światowego Dnia AIDS Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi zorganizowało w łódzkim klubie Wytwórnia w dniu 1 grudnia debatę pn. „Twoje zdrowie – najlepszy start dla dziecka”.

03.12.2014 r.


Wręczenie nagrody podczas X Szczytu w Sprawach DzieciX Szczyt w Sprawach Dzieci

W dniu 27 listopada 2014 r. w Centrum Służby Rodzinie odbył się X Szczyt w Sprawach Dzieci, który jest częścią realizowanego  w 2014 r. projektu z zakresu wspierania rodziny i systemu pieczy zastępczej, mającego na celu promocję i upowszechnienie rodzinnej pieczy zastępczej: „Rodzice bez granic”. Projekt jest współfinansowany ze środków Samorządu Województwa Łódzkiego.


28.11.2014 r.


Witold Stępień wręcza nagrody z okazji Wojewódzkich Obchodów Dnia Pracownika SocjalnegoWojewódzkie Obchody Dnia Pracownika Socjalnego

Najlepsi pracownicy socjalni i pomocy społecznej mijającego roku zostali nagrodzeni podczas Wojewódzkich Obchodów Pracownika Socjalnego Roku.  W uroczystości, która odbyła się w Teatrze im. Stefana Jaracza, wzięli udział marszałek Witold Stępień oraz członkowie Zarządu Województwa Łódzkiego Dariusz Klimczak i Marcin Bugajski.

24.11.2014 r.


Bronisław Komorowski wręcza Złoty Krzyż Zasługi Annie MroczekDyrektor Anna Mroczek odznaczona Złotym Krzyżem Zasługi

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski wraz z Ministrem Pracy i Polityki Społecznej Władysławem Kosiniakiem Kamyszem zorganizowali w dniu 21 listopada 2014 roku uroczystość z okazji Dnia Pracownika Socjalnego połączoną z obchodami 25-lecia Pomocy Społecznej w Wolnej Polsce.

13.11.2014 r.


„Region równych szans”

W dniu 6 listopada 2014 roku w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym ZHP „Nadwarciański Gród” w Załęczu Wielkim odbyło się spotkanie z uczestnikami zadania „Region Równych Szans”. Zadanie realizowane jest przez  Związek Harcerstwa Polskiego w ramach dofinansowania ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych będących w dyspozycji Województwa Łódzkiego. W spotkaniu udział wzięła Anna Mroczek - Dyrektor Regionalnego Centrum Polityki Społecznej w Łodzi.

Link do podstrony ePUAP

Skan wyrnienia dla Samorzdu Wojewdztwa dzkiego w Konkursie Lodoamacze 2013

Odnonik do strony internetowej Powstrzymaj pijanego kierowc

Nie bo tak

Cia bez alkoholu

Banery