A  A  A 

Aktualności


Baner Ogłoszenia
podmiotów polityki społecznej, który jest linkiem do podstrony


Ogłoszenie o szkoleniach e-learningowych z nowatorskich metod pracy socjalnej

Link w postaci
banera do Geoportalu Województwa Łódzkiego
 
Link do dokumentu pdf
Ocena zasobów pomocy społecznej na rok 2013 dla województwa łódzkiego

Link do podstrony Wojewódzka Karta Rodzin Wielodzietnych

Link do podstrony
Program wyrównywania różnic między regionami II w obszarze A Rok 2014
 

03.12.2014 r.


Zdjęcie z koncertu, który odbył się w ramach Wojewódzkich Obchodów Światowego Dnia AIDSWojewódzkie Obchody Światowego Dnia AIDS

W ramach  Wojewódzkich Obchodów Światowego Dnia AIDS Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi zorganizowało w łódzkim klubie Wytwórnia w dniu 1 grudnia debatę pn. „Twoje zdrowie – najlepszy start dla dziecka”.

03.12.2014 r.


Wręczenie nagrody podczas X Szczytu w Sprawach DzieciX Szczyt w Sprawach Dzieci

W dniu 27 listopada 2014 r. w Centrum Służby Rodzinie odbył się X Szczyt w Sprawach Dzieci, który jest częścią realizowanego  w 2014 r. projektu z zakresu wspierania rodziny i systemu pieczy zastępczej, mającego na celu promocję i upowszechnienie rodzinnej pieczy zastępczej: „Rodzice bez granic”. Projekt jest współfinansowany ze środków Samorządu Województwa Łódzkiego.


28.11.2014 r.


Witold Stępień wręcza nagrody z okazji Wojewódzkich Obchodów Dnia Pracownika SocjalnegoWojewódzkie Obchody Dnia Pracownika Socjalnego

Najlepsi pracownicy socjalni i pomocy społecznej mijającego roku zostali nagrodzeni podczas Wojewódzkich Obchodów Pracownika Socjalnego Roku.  W uroczystości, która odbyła się w Teatrze im. Stefana Jaracza, wzięli udział marszałek Witold Stępień oraz członkowie Zarządu Województwa Łódzkiego Dariusz Klimczak i Marcin Bugajski.

24.11.2014 r.


Bronisław Komorowski wręcza Złoty Krzyż Zasługi Annie MroczekDyrektor Anna Mroczek odznaczona Złotym Krzyżem Zasługi

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski wraz z Ministrem Pracy i Polityki Społecznej Władysławem Kosiniakiem Kamyszem zorganizowali w dniu 21 listopada 2014 roku uroczystość z okazji Dnia Pracownika Socjalnego połączoną z obchodami 25-lecia Pomocy Społecznej w Wolnej Polsce.

13.11.2014 r.


„Region równych szans”

W dniu 6 listopada 2014 roku w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym ZHP „Nadwarciański Gród” w Załęczu Wielkim odbyło się spotkanie z uczestnikami zadania „Region Równych Szans”. Zadanie realizowane jest przez  Związek Harcerstwa Polskiego w ramach dofinansowania ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych będących w dyspozycji Województwa Łódzkiego. W spotkaniu udział wzięła Anna Mroczek - Dyrektor Regionalnego Centrum Polityki Społecznej w Łodzi.

Link do podstrony ePUAP

Skan wyrnienia dla Samorzdu Wojewdztwa dzkiego w Konkursie Lodoamacze 2013

Odnonik do strony internetowej Powstrzymaj pijanego kierowc

Nie bo tak

Cia bez alkoholu

Banery